Vi på Stallmästaregården

Stefan Eriksson, VD  stefan@stallmastaregarden.se

Alain Peira, Vice VD alain@stallmastaregarden.se

Mikaela Reiserer, Front Desk Manager - Mammaledig mikaela@stallmastaregarden.se 

Yvonne Sundvall, Front Desk Manager Yvonne@stallmastaregarden.se

Madelene Karlsson, Event & Conference Coordinator madelene@stallmastaregarden.se

Defne Lundberg , Event & Conference Coordinator  defne@stallmastaregarden.se

Cecilia Falk, Sales Manager cecilia@stallmastaregarden.se

Marie Runeskjöld, Husfru marie@stallmastaregarden.se

Alessia Catenacci, PR- & Marknadschef alessia@nobis.se